top of page

Farma Inwencji dla mBank

W dniach 13-14.09, w Łodzi odbyła się kolejna edycja Farma Inwencji (III Edycja) Tym razem w zamkniętej formule dla zespołu mBank.

Przez dwa dni rozmawialiśmy m. in. o technologii, społeczeństwie, kulturze i zaglądaliśmy w mniej lub bardziej odległą przyszłość.

Było więc m. in. o netokracji, cyfrowym egalitaryzmie, semiotycznych wskazówkach dla marek, manifestach brandów, storytellingu, cyberprzestępczości, postrzeczywistości, sztucznej inteligencji, „analogowej zemście” i wielu innych ważnych trendach i zjawiskach.

Przy okazji znalazło się miejsce na sporo pracy warsztatowej, która zaowocowała mnogością nowych pomysłów i żywą wymianą inspiracji. Dziękuję serdecznie wszystkim prelegentom i trenerom za zaangażowanie, wciągające i fascynujące wystąpienia oraz pasję, którą potrafili się dzielić: Paulina Goch-Kenawy, Magdalena Petryniak, Natalia Hatalska, Bartek Chaciński , Krzysztof Ratnicyn – dzięki!

No i wielkie podziękowania dla zespołu niezwykłych ludzi z mBanku, z którymi mieliśmy możliwość przez cały ten czas pracować!

Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Blogger Icon
  • Czarny Google+ Ikona
  • Black Facebook Icon
bottom of page